Etiket Tekstil

     Etiket Tekstil 1995 yılında Bursa’da kurulmuştur. 

     İlk kurulduğu yıllarda aylık 10.000 mt. kapasite ile başladığı seri üretime bugün günlük 50.000 mt. üretim kapasitesiyle devam etmektedir. Tamamen kendi özsermayesiyle gerçekleştirdiği yatırımların sonucunda bugün hedeflediği yere ulaşma çabasındadır. 

İşletme toplam 4.000 m² açık alan içinde 1.800 m² kapalı alana sahiptir. İşletme kurucuları 1960 yıllarında kadife üretimi ile başladıkları tekstil sektöründe kazandığı yılların deneyimini 1995 yılından itibaren Etiket Tekstil için kullanmıştır. 

     Firma üretimine ilk olarak dokuma etiket ile başlamıştır. Gün geçtikçe atılan her yeni adım bir başlangıç olmuş; ve dokuma bordür ve jakarlı kurdela konusunda tek isim olma çabasını desteklemiştir. Son yıllarda dokuma bordür ve jakarlı kurdela yanında üretime konulan ekose, grogren, organze şeritler ve plise çeşitleriyle “fantastic” markası ile tuhafiye sektöründe ve hobi dünyasında aranan bir isim olmuştur. 

     Web sitemizde de görebileceğiniz gibi çeşitli renk ve desenlerde ürettiğimiz katalog ürünlerimize ek olarak müşterilerimizin özel taleplerinede yardımcı olmak için çalışmaktayız. İstediğiniz her renk ve desen bizim ar-ge desteğimizle yeni ürünlerin oluşturulmasına destek vermektedir. 

     Sitemizde beğeninize sunduğumuz ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için, katalog ürünlerimizin tamamına yakını, stoklarımızda hazır bulunmaktadır. 

Ana Menü